Cariere

Admiral Markets UK Ltd este un furnizor de servicii de intermediere financiară pan-european pentru piața Forex şi CFD. Oferim clienţilor noştri formare profesională pentru tranzacționarea în piețele valutare și de acțiuni prin intermediul celei mai populare platforme online - MetaTrader 4.

Industria Forex este foarte dinamică și suntem mereu în căutare de noi potenţiali membrii pentru echipa noastră.

Poziții libere:

Sales Manager

Ai experiență în vânzări, excelente abilități de comunicare, planificare și organizare?

Responsabilități

Definirea unei strategii disciplinate si eficiente de vânzări și întreținerea acesteia, analiza statisticilor din CRM
Administrarea vanzarilor si a procedurilor interne, colaborarea cu echipa locala si regionala
Dezvoltarea parteneriatelor (Introducing Broker) și identificarea oportunităților de colaborare

Cerințe

Experiență...

Vezi mai multe

Agent delegat

Te atrag piețele financiare și vrei să-ți începi cariera și să acumulezi experiență?

Creșterea numărului de clienți prin sales și marketing.
Dezvoltarea strategiei de vănzare si promovare.

Cerințe

Studii superioare
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte medii despre pietele financiare
Experiența în sales si marketing reprezintă un plus

Trimite-ne...

Back Office

Ești o persoană tânără, dinamică și organizată, atentă la detalii, cu excelente abilități de comunicare, scriere și redactare de conținut?

Suport administrativ pentru departamentele interne - management, marketing, vânzări, analiză
Suport tehnic pentru clientii existenti si potentiali
Monitorizarea documentelor, contractelor si facturilor
Administrarea unei cantitati mari si diversificate de...